Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 26.04.2010, 15:28
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Zresztą trener ma taki wybór jakiego dawno nikt nie miał - Głowacki świeżutki, to samo Ba,Jirsak,Kirm czy Christov - nic nie stoi na przeszkodzie by to oni zaczęli ten mecz, szczególnie że Brożek czy Boguski są kompletnie bez formy.

Akurat w tym meczu tez trochę cwaniactwa by się chyba jednak przydało i gdzieś tak pod koniec meczu żółtko dla Marcelo było by wskazane

Tylko co Ci zawodnicy prezentują, bo ostatnio widzę ospałego, przestraszonego bojącego się pojedynków Kirma, który myśli chyba już jak tu zagrać na MŚ.
Hristov to jest dopiero niespodzianka widzieliśmy go 90 minut w Bełchatowie( wiadomo, nowy, pierwszy mecz) potem PP z Lechią i tyle chłopaka widzę, nie wiem ale wydaje mi się że Kasperczak lepiej zna Hristova niż my i nie da mu szansy od początku meczu, bo chłopak albo jest bez formy albo ma problem z aklimatyzacją i nie ma pewności że będzie się na bosiku prezentował lepiej niż Brożek.

Oczywiście, może i masz rację że powinni zagrać od początku być może wypalą i odżyją na nowo wprowadzą jakiś pozytywny bodziec do zespołu.

Wszystko pozostawiamy trenerowi, my tu możemy tylko spekulować kto wyjdzie a kto nie.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując