Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 26.04.2010, 15:23
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Ty rzeczywiście uważasz, że rozegranie 2 spotkań w w terminie 3.04 do 24.04 to jest "duże obciążenie meczowe w ostatnim czasie" ?
Uważam że dla naszych obiboków 2 mecze w 4 dni(do tego kolejny za 3) to baardzo duże obciążenie.Gdzie oczywiście jest to polska patologia.
Natomiast ok - wypowiedź Kasperczaka jak by ją dosłownie rozumieć, jest żałosna, tyle że pewnie mu chodziło o Śląsk, Amike i Piast który jest już jutro - przynajmniej tak to rozumiem.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując