Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 26.04.2010, 15:18
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Ty rzeczywiście uważasz, że rozegranie 2 spotkań w w terminie 3.04 do 24.04 to jest "duże obciążenie meczowe w ostatnim czasie" ?
Odpowiedz cytując