1q2 napisał(a):

|
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
|
Ty rzeczywiście uważasz, że rozegranie 2 spotkań w w terminie 3.04 do 24.04 to jest "duże obciążenie meczowe w ostatnim czasie" ?