Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 26.04.2010, 15:13
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Zresztą trener ma taki wybór jakiego dawno nikt nie miał - Głowacki świeżutki, to samo Ba,Jirsak,Kirm czy Christov - nic nie stoi na przeszkodzie by to oni zaczęli ten mecz, szczególnie że Brożek czy Boguski są kompletnie bez formy.

Akurat w tym meczu tez trochę cwaniactwa by się chyba jednak przydało i gdzieś tak pod koniec meczu żółtko dla Marcelo było by wskazane
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując