pan Dudi napisał(a):

|
Po co nam znowu 3 prawych obrońców w kadrze?
|
Singlar pauzował prawie cały sezon+ma swoje lata = spore prawdopodobieństwo, że się wkrótce rozłoży na amen. Nie uważam Burligi za prawego obrońcę, a co ważniejsze nie jest jasne czy trener go widzi na tej pozycji i czy w ogóle.