Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5459
Stary 26.04.2010, 15:09
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Po co nam znowu 3 prawych obrońców w kadrze?
Singlar pauzował prawie cały sezon+ma swoje lata = spore prawdopodobieństwo, że się wkrótce rozłoży na amen. Nie uważam Burligi za prawego obrońcę, a co ważniejsze nie jest jasne czy trener go widzi na tej pozycji i czy w ogóle.
Odpowiedz cytując