Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 26.04.2010, 15:03
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Nie zagramy bo :" - Obciążenia meczowe rzeczywiście ostatnio są duże, ale jesteśmy świadomi celu i nie możemy narzekać - mówi Kasperczak. "

Zagrali raptem 2 razy od 3 kwietnia i już są duże obciążenia.
Takie wypowiedzi o "dużych obciążeniach), po ledwie dwóch meczach w przeciągu 3 dni i po wcześniejszej dłuższej przerwie w lidze, rzeczywiście wyglądają groteskowo i mówiąc, eufemistycznie, niefortunnie. Mogą jedynie świadczyć o braku profesjonalizmu i patologii mentalnej, dlatego dziwię się, że Kasperczak po nie sięga i w ten sposób próbuje cokolwiek tłumaczyć.

W każdym normalnym kraju, piłkarze i trenerzy mówiący o dużych obciążeniach z powodu konieczności rozegrania paru meczów co 3 dni, zostaliby wyśmiani lub uznani za lekko stukniętych. Taka prawda.

Mają wyjść i zagrać z pełnym, koniecznym do pokonania rywala zaangażowaniem, biegając - za to biorą pieniądze, to standard, a nie "duże obciążenie". Bez kwękania, symulowania aktywności, gry na alibi. To jest ich zawodowy obowiązek.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.04.2010 o godz. 15:08.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując