Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6424
Stary 26.04.2010, 14:59
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Misja w sensie Prezydentury, celów-planów-zamierzeń PiSu, dla jakich stara się ta formacja polityczna o poparcie społeczne, a nie samej tragicznej podróży do Smoleńska.
No Ty byś najprawdopodobniej chciał żeby tak było. W 3 cytatach napisane jest wyraźnie: misja OFIAR, ICH testament, dzieło OFIAR. Niedługo JK zacznie przypisywać sobie kontynuowanie misji Szmajdzińskiego, Jarugi-Nowackiej, admirała Karwety i posła Karpiniuka. To jest po prostu niesmaczne i nie w porządku. Jedynie czego mi oszczędzono to początku kampanii w krypcie na Wawelu... choć nie chwalmy dnia...
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.