JEDREK76 napisał(a):

|
Misja w sensie Prezydentury, celów-planów-zamierzeń PiSu, dla jakich stara się ta formacja polityczna o poparcie społeczne, a nie samej tragicznej podróży do Smoleńska.
|
No Ty byś najprawdopodobniej chciał żeby tak było. W 3 cytatach napisane jest wyraźnie: misja OFIAR, ICH testament, dzieło OFIAR. Niedługo JK zacznie przypisywać sobie kontynuowanie misji Szmajdzińskiego, Jarugi-Nowackiej, admirała Karwety i posła Karpiniuka. To jest po prostu niesmaczne i nie w porządku. Jedynie czego mi oszczędzono to początku kampanii w krypcie na Wawelu... choć nie chwalmy dnia...