Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 26.04.2010, 14:54
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post

P.S
Jeśli ktoś się sugeruje w jakikolwiek sposób "szybką piłką", to w zasadzie dyskusje możemy zakończyć.
P.S 2
a czy Szostek bądź Szczęsny to jakiś niższy poziom niż Ci w C+ ,bo nie kumam?

WISŁAZWE - Pawełek akurat w tej sytuacji zrobił co mógł(albo inaczej, zrobił to co powinien w takiej sytuacji zrobić) a że moim zdaniem jednak faulował, to inna sprawa.
Tak w ogóle to jestem ciekaw jaka by była decyzja sędziego w meczu Legii, gdyby Mięciel nie strzelił gola , bo jak tu możemy się spierać to tam karny i minimum żółtko było ewidentne.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując