JEDREK76 napisał(a):

|
Przede wszystkim dręczenie kotów pozostawiam Tobie. Zapowiedź to Twoja sugestia, trudno oczekiwać aby nie powoływał się na misję tragicznie zmarłego Brata i pominął główną przyczynę tego, iż zdecydował się kandydować.
|
A właśnie że pominął...
Bo ta przyczyna nazywa się
żądza władzy. Inne nie za bardzo widać...
Jakieś bzdury o misjach do wypełnienia, testamentach i o tym, jak bardzo Polska go potrzebuje itp. to może sobie opowiadać w dobranocce.
Moim zdaniem te wybory będą dużą i ostateczną klęską polityczną JK i bardzo dobrze.
Albowiem polityka dla dobra i rozwoju Polski powinna się moim zdaniem opierać na próbie wypracowania wspólnej polityki kraju przez rozmowy-porozumienie partii reprezentujących pewne-różne grupy, a nie na produkowaniu i próbie narzucania w społeczeństwie swoich chorych wizji i skasowania wszystkich, którzy mają inne zdanie.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to co napisałem tj. s/f + idealizm, ale może któregoś dnia...