Kamson napisał(a):

|
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
|
Nie zagramy bo :" - Obciążenia meczowe rzeczywiście ostatnio są duże, ale jesteśmy świadomi celu i nie możemy narzekać - mówi Kasperczak. "
Zagrali raptem 2 razy od 3 kwietnia i już są duże obciążenia.