Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 26.04.2010, 14:41
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
Nie zagramy bo :" - Obciążenia meczowe rzeczywiście ostatnio są duże, ale jesteśmy świadomi celu i nie możemy narzekać - mówi Kasperczak. "

Zagrali raptem 2 razy od 3 kwietnia i już są duże obciążenia.
Odpowiedz cytując