Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 26.04.2010, 14:31
TSNH napisał(a):Wyświetl post
Jesli przegramy z Legią i parchami to Lech ma 80% szans na mistrza.
Tak tylko Lech też może stracic punkty min. z Ruchem czy Sląskiem na wyjezdzie