Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5457
Stary 26.04.2010, 14:21
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Mariusz Pawełek powinien tak jak w meczu z Lechem grać w każdym!!(...)
Nie zauważyłem żadnego błedu...
Raz wyszedł do jakieś górnej piłki i się z nią minął. Ogólnie Mariusz to byłby takim solidnym, przeciętnym bramkarzem, ale jego wyjścia do górnych piłek(2 kroki w przód, 2 w tył i to niezdecydowanie.. ) to jest tragedia.
Odpowiedz cytując