kubawislak napisał(a):

Mariusz Pawełek powinien tak jak w meczu z Lechem grać w każdym!!(...)
Nie zauważyłem żadnego błedu...
|
Raz wyszedł do jakieś górnej piłki i się z nią minął. Ogólnie Mariusz to byłby takim solidnym, przeciętnym bramkarzem, ale jego wyjścia do górnych piłek(2 kroki w przód, 2 w tył i to niezdecydowanie.. ) to jest tragedia.