****a, oznacza to, że eksperci jak i sędziowi Canal + są ignorantami a for fun ze zbysiem wielkimi eksperami, którzy jako jedni z nielicznych dopatrzyli się karneg- ba nawet kibice z Wielkopolski nie mają o tą sytuację pretensji, sam Kriviec w wywiadach nic nie beczał na ten temat,jednak tu, są wszystkowiedzący eksperci, którzy lubią być oryginalni, nawet kosztem srania we własny ogródek.
.Zazwyczaj staram się ignorować tego typu komentarze, ale czasami nerwy mi nie wytrzymują.
P.S
Jeśli ktoś się sugeruje w jakikolwiek sposób "szybką piłką", to w zasadzie dyskusje możemy zakończyć.
P.S 2
Nie można napisać "Moim zdaniem był karny" a nie od razu wylatywać z pretensjonalnym tonem i zaklinać rzeczywistość?