Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6416
Stary 26.04.2010, 14:01
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
A mogę zapytać gdzie w przytoczonych przez Ciebie cytatach widzisz agresję

Mam wrażenie, że jedyne czego pragniecie to właśnie, żeby Jarosław zamilknął raz na zawsze. Cokolwiek mówi jest Wam nie w smak.
A możesz nie odwracać kota ogonem? Nie napisałem że w przytoczonych przykładach jest agresja, ale wyraźna jej zapowiedź, co już teraz wychodzi z komentarzy "na gorąco" w radiu i tv. Na razie nikt nie powoływał się na ofiary katastrofy, ale znalazł się już pierwszy. Ten załamany, pogrążony w rozpaczy, któremu nie w głowie teraz kandydowanie. Nie mam pretensji do niego, bo spodziewałem się tego już kilka godzin po wypadku, za co kilka osób postanowiło mnie (i nie tylko) zwymyślać (z jednym moderatorem na czele).

Ciekawe czy ktoś odpowie Żmijce...
Ostatnio edytowane przez MCDave : 26.04.2010 o godz. 14:05.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.