Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6413
Stary 26.04.2010, 13:52
MCDave napisał(a):Wyświetl post
Można chyba tylko pozdrowić wierzących jeszcze tydzień temu w spokojną kampanię, przyjazny język i załamanego brata, który nie myśli teraz o tak prozaicznych rzeczach jak polityka. Może ktoś wreszcie przejrzy na oczy... żal.
Czekam na tych wszystkich, którzy obiecali przepraszać za to jak pluli na parę osób, które pisało o tym, że na pewno usłyszymy o "dokańczaniu misji, spadku ect".