Jarosław Kaczyński napisał(a):
|
Musimy dokończyć misję ofiar Smoleńskiej katastrofy
|
Jarosław Kaczyński napisał(a):
|
Wszystkich, którzy chcą kontynuować dzieło ofiar smoleńskiej tragedii, którzy chcą, by prawa Polska i prawi Polacy - jak pięknie powiedział przewodniczący »Solidarności« Janusz Śniadek - na zawsze podnieśli głowy, wzywam do współpracy. Bądźmy razem. Dla Polski.
|
Jarosław Kaczyński napisał(a):
|
Mamy obowiązek wypełnić ich testament
|
Można chyba tylko pozdrowić wierzących jeszcze tydzień temu w spokojną kampanię, przyjazny język i załamanego brata, który nie myśli teraz o tak prozaicznych rzeczach jak polityka. Może ktoś wreszcie przejrzy na oczy... żal.