Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5454
Stary 26.04.2010, 13:07
emjot napisał(a):Wyświetl post
Po lekturze wywiadu z Alvarezem w dzisiejszym DP dwa wnioski
- było miło ale się skończyło
- w serie B nie jest źle

Dlaczego? Alvarez nie zgodzi się na obniżkę kontraktu w porównaniu do tego co zarabiał we Włoszech ( bo kariera piłkarza jest krótkia)
dwa: nie interesuje go kontrakt motywacyjny. Co więcej ten który ma z nami teraz nie jest motywacyjny.
wnioskować z tego należy, że w przyszłym sezonie gramy Burym i Singlarem.
Cóż... nie jeden Alvarez na świecie. Raczej nic do Niego nie mam, niech MU się darzy, a my jak sądzę powinniśmy znależć nowego grajka na tą pozycję.
Odpowiedz cytując