Proud napisał(a):

w których meczach?
jeśli mówisz o meczu z nami i Odrą teraz to stracili tylko 2pkt. Remisowane mecze przegrali.
|
Oczywiście,że dwa punkty.Ale zakładam,że dopóki piłka w grze to i z nami jakimś fartem mogli wygrać przeciez,bo czasu trochę byłoa i z Odrą mogli równie dobrze w takich dziwnych okolicznościach zwycięzyć.
Mówmy wszak o takim kuriozum,że działać to mogło w druga stronę w rzeczonych meczach.