Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6963
Stary 26.04.2010, 10:47
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Oderka nigdy nie spadnie. W sumie takie myśli mnie naszły gdy zobaczyłem jak wygrali z Polonią. Ale prawda też jest taka,że jak Polonia spadnie to będzie mogła mówić o wielkim pech,bo w sumie straciłą 6 pkt w dziwacznych okolicznościach. Z nami i teraz z Odrą. Walka o utrzymanie zapowiada się pasjonująco. I chyba bedzie tak jak Smokowski mówił,,że kto spadnie dowiemy się po zakończeniu ostatniej kolejki.

Dawidowski dobrze się prezentuje. Gra agresywnie,mocno stoi na nogach. Podoba mi sie jego gra.
w których meczach?

jeśli mówisz o meczu z nami i Odrą teraz to stracili tylko 2pkt. Remisowane mecze przegrali.
Odpowiedz cytując