Marszałek napisał(a):

Oderka nigdy nie spadnie . W sumie takie myśli mnie naszły gdy zobaczyłem jak wygrali z Polonią. Ale prawda też jest taka,że jak Polonia spadnie to będzie mogła mówić o wielkim pech,bo w sumie straciłą 6 pkt w dziwacznych okolicznościach. Z nami i teraz z Odrą. Walka o utrzymanie zapowiada się pasjonująco. I chyba bedzie tak jak Smokowski mówił,,że kto spadnie dowiemy się po zakończeniu ostatniej kolejki.
Dawidowski dobrze się prezentuje. Gra agresywnie,mocno stoi na nogach. Podoba mi sie jego gra.
|
w których meczach?
jeśli mówisz o meczu z nami i Odrą teraz to stracili tylko 2pkt. Remisowane mecze przegrali.