Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15805
Stary 26.04.2010, 09:13
Mam taki problem, nigdzie nie mogę znaleźć co to może być.
Wczoraj wieczorem złapał mnie cholerny ból w dolnej części przełyku, blisko tarczycy. Do tego lekki ból pleców. Przy dotykaniu tuż poniżej jabłka adama ból się nasila. Myślałem, że do dzisiaj przejdzie a tu lipa. Przy nabieraniu powietrza też odczuwam ból w tym miejscu krtani, oraz ból szyi. Z góry mówię, że dwa dni piłem alkohol i dość dużo paliłem.
Proszę o pomoc. Wydaje mi sie, że może to być zapalenie krtani, ale pewny nie jestem, nie mam temperatury.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując