Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 26.04.2010, 09:13
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
Jeśli zagramy z taką skutecznością jak w meczu z Amicą, to w najlepszym wypadku zremisujemy 0-0.

Agresją i walecznością się bramek nie zdobywa. Jak nasi piłkarze nie zaczną w końcu strzelać na bramkę przeciwnika, to będziemy w dupie.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując