Kamson napisał(a):

|
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
|
Jeśli zagramy z taką skutecznością jak w meczu z Amicą, to w najlepszym wypadku zremisujemy 0-0.
Agresją i walecznością się bramek nie zdobywa. Jak nasi piłkarze nie zaczną w końcu strzelać na bramkę przeciwnika, to będziemy w dupie.