STARY WIŚLAK napisał(a):

Zgoda na remis Lechii w Poznaniu!!! 
Brak zgody na nasz remis w Gliwicach!!!
|
Ja bym na to nie liczył. Amica walcząc o 1 czy nawet 2 miejsce musi ten mecz wygrać. Z drugiej strony Lechia, która ma tak czy owak miejsce w środku tabeli w kieszeni i za tydzień najważniejszy z ich pkt. widzenia mecz w PP.