Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 26.04.2010, 08:24
STARY WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Zgoda na remis Lechii w Poznaniu!!!
Brak zgody na nasz remis w Gliwicach!!!
Ja bym na to nie liczył. Amica walcząc o 1 czy nawet 2 miejsce musi ten mecz wygrać. Z drugiej strony Lechia, która ma tak czy owak miejsce w środku tabeli w kieszeni i za tydzień najważniejszy z ich pkt. widzenia mecz w PP.
Odpowiedz cytując