Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 26.04.2010, 08:07
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o siedziby firm, przestrzeń biurową, tak jak i PKB na mieszkańca, to jesteśmy drudzy w Polsce, więc nie rozumiem skąd te krokodyle łzy.

P.S
Zarówno jeśli chodzi o powierzchnię jak i ludność jesteśmy drudzy.
ależ je nie pieję w stronę Krakowa tylko odpisuje koledze ze jezeli chodzi o zgarniczne firmy to w Kraku w porowaniu z innymi miastami jest o wielie lepiej, wiec nie widze sensu narzekac na to ze jest za malo biur kiedy w wielu np srednich miastach jest ich jak na lekarstwo (tak w ogole to post chyba nie do mnie powinien byc skierowany )

co do Ps. ok, roznica niewielka to sie chyba w ostanich latach zmienilo, zreszta nie wazne
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 26.04.2010 o godz. 08:10.
Odpowiedz cytując