Pablo84 napisał(a):

Jeśli chodzi o siedziby firm, przestrzeń biurową, tak jak i PKB na mieszkańca, to jesteśmy drudzy w Polsce, więc nie rozumiem skąd te krokodyle łzy.
P.S
Zarówno jeśli chodzi o powierzchnię jak i ludność jesteśmy drudzy.
|
ależ je nie pieję w stronę Krakowa tylko odpisuje koledze ze jezeli chodzi o zgarniczne firmy to w Kraku w porowaniu z innymi miastami jest o wielie lepiej, wiec nie widze sensu narzekac na to ze jest za malo biur kiedy w wielu np srednich miastach jest ich jak na lekarstwo (tak w ogole to post chyba nie do mnie powinien byc skierowany

)
co do Ps. ok, roznica niewielka

to sie chyba w ostanich latach zmienilo, zreszta nie wazne