szczebrzeszcz napisał(a):

piszesz tak jakby ten przemysł był najistotniejszy,
w większości miast w Polsce jest nie lepiej pod względem zagranicznych firm
za duzo przemysłu moze zaszkodzic
Łodź jest 2 miastem, a mniejsze od niego rozwijaja się znacznie lepiej, pomimo tego ze ma najlepsze polozenie w Polsce
u mnie przemysł to hutnictow i branża motoryzacyjna? daja ogromona ilosc zatrudnienia ... tyle tylko ze i w jednej i drugiej branzy jest kryzys...
takze ja bym na przemysł specjalnie nie liczył
teraz wazniejszy jest rozwoj usług
|
Jeśli chodzi o siedziby firm, przestrzeń biurową, tak jak i PKB na mieszkańca, to jesteśmy drudzy w Polsce, więc nie rozumiem skąd te krokodyle łzy.
P.S
Zarówno jeśli chodzi o powierzchnię jak i ludność jesteśmy drudzy.