Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 26.04.2010, 06:01
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
piszesz tak jakby ten przemysł był najistotniejszy,
w większości miast w Polsce jest nie lepiej pod względem zagranicznych firm

za duzo przemysłu moze zaszkodzic
Łodź jest 2 miastem, a mniejsze od niego rozwijaja się znacznie lepiej, pomimo tego ze ma najlepsze polozenie w Polsce

u mnie przemysł to hutnictow i branża motoryzacyjna? daja ogromona ilosc zatrudnienia ... tyle tylko ze i w jednej i drugiej branzy jest kryzys...
takze ja bym na przemysł specjalnie nie liczył

teraz wazniejszy jest rozwoj usług
Jeśli chodzi o siedziby firm, przestrzeń biurową, tak jak i PKB na mieszkańca, to jesteśmy drudzy w Polsce, więc nie rozumiem skąd te krokodyle łzy.

P.S
Zarówno jeśli chodzi o powierzchnię jak i ludność jesteśmy drudzy.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując