Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 26.04.2010, 00:21
medyk napisał(a):Wyświetl post
nie demonizował bym ze całego Ruczaju wiele zalezy od dewelopera fakt na Chmieleńcu jest dramat ale juz obok na Bobrzyńskiego osiedle InterBudu i jest o wiele przyjemniej większe odległości miedzy blokami, plac zabaw fajnie zagospodarowany teren drzewkami i krzaczkami
No fajnie nawet to osiedle Interbudu, standart wysoki, ceny wysokie przestrzeni oczywiście trochę zostawili i to się chwali, ale porównaj sobie to z ilością miejsca w hucie czy na osiedlach typu bierzanów. Tam są parki, zielone alejki skwery itp. Jest przestrzeń, a tego chyba najbardziej brakuje, w niektórych miejscach. Nawet początek ruczaju, stare bloki są fajniejsze niż to co się dzieje dalej.

Co do pracy to jak patrze po znajomych to pracę wszyscy mają, może nie wymarzoną, ale pracę mają. Kto chce ten ją znajduje. Może to moje błędne postrzeganie świata ale takie odnoszę wrażenie.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując