medyk napisał(a):

|
nie demonizował bym ze całego Ruczaju wiele zalezy od dewelopera fakt na Chmieleńcu jest dramat ale juz obok na Bobrzyńskiego osiedle InterBudu i jest o wiele przyjemniej większe odległości miedzy blokami, plac zabaw fajnie zagospodarowany teren drzewkami i krzaczkami
|
No fajnie nawet to osiedle Interbudu, standart wysoki, ceny wysokie przestrzeni oczywiście trochę zostawili i to się chwali, ale porównaj sobie to z ilością miejsca w hucie czy na osiedlach typu bierzanów. Tam są parki, zielone alejki skwery itp. Jest przestrzeń, a tego chyba najbardziej brakuje, w niektórych miejscach. Nawet początek ruczaju, stare bloki są fajniejsze niż to co się dzieje dalej.
Co do pracy to jak patrze po znajomych to pracę wszyscy mają, może nie wymarzoną, ale pracę mają. Kto chce ten ją znajduje. Może to moje błędne postrzeganie świata ale takie odnoszę wrażenie.