Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 25.04.2010, 22:56
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
(praktycznie brak przemysłu, bardzo mało central i oddziałów zagranicznych firm),
piszesz tak jakby ten przemysł był najistotniejszy,
w większości miast w Polsce jest nie lepiej pod względem zagranicznych firm

za duzo przemysłu moze zaszkodzic
Łodź jest 2 miastem, a mniejsze od niego rozwijaja się znacznie lepiej, pomimo tego ze ma najlepsze polozenie w Polsce

u mnie przemysł to hutnictow i branża motoryzacyjna? daja ogromona ilosc zatrudnienia ... tyle tylko ze i w jednej i drugiej branzy jest kryzys...
takze ja bym na przemysł specjalnie nie liczył

teraz wazniejszy jest rozwoj usług
Odpowiedz cytując