Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 25.04.2010, 22:53
Będę miał do wynajęcia ( od lipca ) mieszkanie w Krakowie ( Nowa Huta , os.Piastów) ok 50 m2 , 3 pokoje, całkowicie umeblowane. Więcej na prv.
Odpowiedz cytując