|
Bardzo dobry temat. Niestety Krakowa jako miejsca do mieszkania nie mogę polecić. Tak jak wspominało parę osób, bardzo ciężko o dobrą pracę (praktycznie brak przemysłu, bardzo mało central i oddziałów zagranicznych firm), mieszkania niesamowicie drogie, w przeliczeniu ceny do zarobków to jedne z najdroższych na świecie (!). Kocham Kraków, doceniam możliwość nocnego spaceru po Rynku, Wisłę na żywo, ale czasami żałuję, że nie wyniosłem się do Warszawy, której nienawidzę. Jesli chce się osiągnąć coś zawodowo, to jest to tutaj znacznie trudniejsze niż w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu. Niestety. Z ciężkim sercem odradzam zamieszkanie w Krakowie.
Gdybyś mimo wszystko szukał nowego mieszkania w Krakowie, to polecam Dom-Bud (ww.dom-bud.pl). Kupiłem u nich mieszkanie i jestem bardzo zadowolony. Dbają o klienta, mają ciekawe lokalizacje i w większości mieszkania jakich szukasz. Budują przeważnie całe osiedla, z dużą ilością zieleni, placami zabaw itp.
Ostatnio edytowane przez pzkwr : 25.04.2010 o godz. 22:51.
|