laurence napisał(a):

od 2 lat mieszkam na Ruczaju i jest dokładnie tak jak piszesz. Blok na boku. Ludzie wychodząc na balkon mogą się przywitać z sąsiadami z bloku naprzeciw. Do tego z racji tego iż to nowe bloki (Chmieleniec) prawie co dzień jest remont. Pewnie za jakieś 3 lata się skończą 
Co do komunikacji to trzeba przyznać ze jest dość dobra a w panach jest jeszcze linia tramwajową.
|
nie demonizował bym ze całego Ruczaju wiele zalezy od dewelopera fakt na Chmieleńcu jest dramat ale juz obok na Bobrzyńskiego osiedle InterBudu i jest o wiele przyjemniej większe odległości miedzy blokami, plac zabaw fajnie zagospodarowany teren drzewkami i krzaczkami