Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 25.04.2010, 22:22
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
A w NH budują jeszcze czy zostaje tylko rynek wtórny?
W nowej hucie buduję się aktualnie, przy szpitalu rydygiera, inwestor activ investment, ceny od 5250 zł na parterze bodajże i sa to jedne z najniższych cen w krakowie. Poza tym w hucie "Fajny dom" duze osiedle powstaje w okolicy EC, Dasta invest na osiedlu II płk lotniczego, , obok zalewu w nowej hucie choc nie wiem czy jeszcze są tam mieszkania ale byly od 4999 za metr. Poza tym bardzo fajny blok powstal na wzgórzach krzeslawickich obok fortu, ceny rowniez niewielkie. Z nowohuckich inwestycji to chyba wszystko. Jesli ktoś potrzebuje pomocy to chętnie doradze, gdyz mam troche wiedzy na ten temat.
Odpowiedz cytując