yoda79 napisał(a):

|
A w NH budują jeszcze czy zostaje tylko rynek wtórny?
|
Z tego co sie orientuje to na Wzgorzach Krzesławickich coś tam stawiają aktualnie, ale to już na wykończeniu jest, w starej hucie przede wszystkim rynek wtórny, choć np w okolicach ul. Bulwarowej coś teraz budują chyba również
