Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 25.04.2010, 22:12
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
A w NH budują jeszcze czy zostaje tylko rynek wtórny?
Z tego co sie orientuje to na Wzgorzach Krzesławickich coś tam stawiają aktualnie, ale to już na wykończeniu jest, w starej hucie przede wszystkim rynek wtórny, choć np w okolicach ul. Bulwarowej coś teraz budują chyba również
Odpowiedz cytując