MatMario napisał(a):

Ogólnie to z Krakowa napewno polecić się nie da Ruczaju, dla mnie dramat. Ile razy tam jadę to jestem przerażony tą zabudową, blok na bloku a w środku blok. Jeszcze dorzucę do lsty polecanych Bieżanów, ale raczej nie te wielkie bloki a nizsza zabudowa.
Jak się ma gotówkę to można się zainteresować licytacjami z UM, mieszkanai w słabym stanie, do remontu ale większość w centrum i ceny przystęne.
|
od 2 lat mieszkam na Ruczaju i jest dokładnie tak jak piszesz. Blok na boku. Ludzie wychodząc na balkon mogą się przywitać z sąsiadami z bloku naprzeciw. Do tego z racji tego iż to nowe bloki (Chmieleniec) prawie co dzień jest remont. Pewnie za jakieś 3 lata się skończą

Co do komunikacji to trzeba przyznać ze jest dość dobra a w panach jest jeszcze linia tramwajową.