Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 25.04.2010, 22:09
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie to z Krakowa napewno polecić się nie da Ruczaju, dla mnie dramat. Ile razy tam jadę to jestem przerażony tą zabudową, blok na bloku a w środku blok. Jeszcze dorzucę do lsty polecanych Bieżanów, ale raczej nie te wielkie bloki a nizsza zabudowa.

Jak się ma gotówkę to można się zainteresować licytacjami z UM, mieszkanai w słabym stanie, do remontu ale większość w centrum i ceny przystęne.
od 2 lat mieszkam na Ruczaju i jest dokładnie tak jak piszesz. Blok na boku. Ludzie wychodząc na balkon mogą się przywitać z sąsiadami z bloku naprzeciw. Do tego z racji tego iż to nowe bloki (Chmieleniec) prawie co dzień jest remont. Pewnie za jakieś 3 lata się skończą
Co do komunikacji to trzeba przyznać ze jest dość dobra a w panach jest jeszcze linia tramwajową.
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując