Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6956
Stary 25.04.2010, 22:02
http://transfery.info/news-full-11988.html

Pokusilismy sie o taka mala analize z kumplami. Co o tym sądzicie?
Ja osobiscie bym wolalbym sytuację gdzie Wisła w ostatnim meczu gra sobie rezerwowymi majac juz zapewniony tytul kolejkę/dwie przed koncem. Bądź co badź w mojej ocenie przytoczona w powyzszym linku sytuacja dalaby smaczek lidze - smaczek taki z jakim mielismy do czynienia w tamtym roku
Odpowiedz cytując