Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 25.04.2010, 21:48
trombczanin napisał(a):Wyświetl post
po drugie ofert pracy wcale nie ma tak dużo, wielu studentów którzy przyjechali do Krakowa chce tu zostać na stałe i konkurencja jest taka że na jedno miejsce zgłasza się po 20 mgr i to po Agh Uj czy Politechnice
20? w wielu miastach jest jeszcze gorzej, albo nie ma nawet gdzie wysłać
np kiedys na info pracy na 1 miejsce bylo 400cv zgloszonych

Kraków jest poprostu dosyć mocno..... "nasycony" stad takie cenyi konkurencja

z innych perspektywicznych miast to najbardziej opłaca się Wrocław ewentualnie Poznań... jeżeli ktoś stolicy nie lubi

z tym zycie w mieście to raczej zalezy od osoby tzn czego oczekuje i na jakim etapie zycia jest
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 25.04.2010 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując