trombczanin napisał(a):

|
po drugie ofert pracy wcale nie ma tak dużo, wielu studentów którzy przyjechali do Krakowa chce tu zostać na stałe i konkurencja jest taka że na jedno miejsce zgłasza się po 20 mgr i to po Agh Uj czy Politechnice
|
20? w wielu miastach jest jeszcze gorzej, albo nie ma nawet gdzie wysłać
np kiedys na info pracy na 1 miejsce bylo 400cv zgloszonych
Kraków jest poprostu dosyć mocno..... "nasycony"

stad takie cenyi konkurencja
z innych perspektywicznych miast to najbardziej opłaca się Wrocław ewentualnie Poznań... jeżeli ktoś stolicy nie lubi
z tym zycie w mieście to raczej zalezy od osoby tzn czego oczekuje i na jakim etapie zycia jest