SpoXsteR napisał(a):

czy bylo 21 to watpie.. niestety ale klub ma w zwyczaju podawac liczby z dupy albo pisac ze nie ma biletow.. potem czlowiek wybiera sie pod stadion a w kasach kupa biletow a na stadionie multum wolnych miejsc (wlasnie to przeraza.. niby komplet a cale boki trybun sa wolne.. moze dlatego ze kazdy idzie na srodek choc na pewno cos w tym jest).. nie wiem czemu tak robia.. juz to zauwazylem kilka lat wstecz
|
O tych biletach w kasach to pierwsze słyszę, ale może może. Co do pustych miejsc to boki są może puste ale schodami się na środku nie da przejść.
Dzień otwarty na stadionie 1 maja od godziny 10. Taka info dziś było w programie o budowie stadionów na TVP Kraków
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.