Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15803
Stary 25.04.2010, 21:18
Pojawiło się kiedyś na forum (wątku niestety nie pamiętam) projekt koszulki z hasłem "Nie oglądam TVN, nie czytam GW, jestem kibolem". Z tego co pamiętam t-shirtów wychodziło tylko kilka sztuk, jeśli ktoś wie o jaki wzór chodzi prosiłbym o podesłanie zdjęcia na pw, lub ewentualną możliwość zakupu. pozdr
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując