|
Pojawiło się kiedyś na forum (wątku niestety nie pamiętam) projekt koszulki z hasłem "Nie oglądam TVN, nie czytam GW, jestem kibolem". Z tego co pamiętam t-shirtów wychodziło tylko kilka sztuk, jeśli ktoś wie o jaki wzór chodzi prosiłbym o podesłanie zdjęcia na pw, lub ewentualną możliwość zakupu. pozdr
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|