Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15801
Stary 25.04.2010, 21:14
Mam pytanie bardziej do osób grających w piłkę.

Dzisiaj na meczu prawdopodobnie zerwałem mięsień, co prawda mecz jakoś dotruchtałem do końca bo limit zmian był już wykorzystany, ale teraz nie stanę na prawą nogę w ogóle.

I pytanie brzmi do jakiego lekarza się z tym udać?
Normalnie do przychodni po skierowanie czy jak ?
Proszę o szybką odpowiedź.
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!

Kompot [*] Będziemy pamiętać!
Odpowiedz cytując