|
Mam pytanie bardziej do osób grających w piłkę.
Dzisiaj na meczu prawdopodobnie zerwałem mięsień, co prawda mecz jakoś dotruchtałem do końca bo limit zmian był już wykorzystany, ale teraz nie stanę na prawą nogę w ogóle.
I pytanie brzmi do jakiego lekarza się z tym udać?
Normalnie do przychodni po skierowanie czy jak ?
Proszę o szybką odpowiedź.
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać!
|