SV_ napisał(a):

|
Bedąc na bieżąco, na osiedlu podobnym do wymienionych ~40 metrow = ~200tyś
|
Tylko to jest cena taka napisał bym nie ~ a od. Myślę że spokojniej przyjmij sobie 250 tys na te 40 metrów, jak sie uda taniej to będzie fajnie a jak nie to sie nie rozczarujesz.
Ogólnie to z Krakowa napewno polecić się nie da Ruczaju, dla mnie dramat. Ile razy tam jadę to jestem przerażony tą zabudową, blok na bloku a w środku blok. Jeszcze dorzucę do lsty polecanych Bieżanów, ale raczej nie te wielkie bloki a nizsza zabudowa.
Jak się ma gotówkę to można się zainteresować licytacjami z UM, mieszkanai w słabym stanie, do remontu ale większość w centrum i ceny przystęne.