Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WislaJKG
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
15800
25.04.2010, 20:41
Orientuje się ktoś, w jakim odstępie czasowym od zakończenia umowy, można wziąć nowy telefon, przy przedłużaniu abonamentu w Play'u? 3 miesiące przed końcem?
Ostatnio edytowane przez WislaJKG : 25.04.2010 o godz. 20:44.
WislaJKG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislaJKG
Znajdź inne posty napisane przez WislaJKG