Wyświetl pojedynczy post
crapmaster
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9313
Stary 25.04.2010, 20:38
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Problemem będzie zapełnienie stadionu w dłuższej perspektywie czasowej. Na początku pewnie nie będzie z tym problemu bo ludzi przyciągnie ciekawość. Jeżeli nie przegną pały z cenami może część " zacznie chodzić również na tego powiedzmy Piasta. Oczywiście podstawę powinny stanowić karnety.

System punktow lojalnosciowych - najwiecej za Piasty i Odry i wyjazdy, a najmniej za szlagiery Legie Lecha Derby i LM

Tylko czy da sie podliczyc punkty wstecz?
Ostatnio edytowane przez crapmaster : 25.04.2010 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując