rafkur napisał(a):

|
Problemem będzie zapełnienie stadionu w dłuższej perspektywie czasowej. Na początku pewnie nie będzie z tym problemu bo ludzi przyciągnie ciekawość. Jeżeli nie przegną pały z cenami może część " zacznie chodzić również na tego powiedzmy Piasta. Oczywiście podstawę powinny stanowić karnety.
|
System punktow lojalnosciowych - najwiecej za Piasty i Odry i wyjazdy, a najmniej za szlagiery Legie Lecha Derby i LM
Tylko czy da sie podliczyc punkty wstecz?