Żmijka napisał(a):

|
Mnie najbardziej fascynuje jak to jest mozliwe, że kopacze Lechii na 5h przed meczem biorą udział w jakimś pikniku na stadionie w Letnicy ?! Niedorzeczna sytuacja jak dla mnie ... :|
|
Lechia nie walczy już o nic, to i więcej luzu mogą sobie zaoferować
