Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6954
Stary 25.04.2010, 20:33
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej fascynuje jak to jest mozliwe, że kopacze Lechii na 5h przed meczem biorą udział w jakimś pikniku na stadionie w Letnicy ?! Niedorzeczna sytuacja jak dla mnie ... :|
Lechia nie walczy już o nic, to i więcej luzu mogą sobie zaoferować
Odpowiedz cytując