Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6952
Stary 25.04.2010, 20:03
Mnie najbardziej fascynuje jak to jest mozliwe, że kopacze Lechii na 5h przed meczem biorą udział w jakimś pikniku na stadionie w Letnicy ?! Niedorzeczna sytuacja jak dla mnie ... :|
Odpowiedz cytując