StelmiOriginal napisał(a):

Nie polecam Kurdwanowa, jezeli chce się mieszkać z dzieckiem. Wśród nowych bloków nie ma (lub prawie nie ma) miejsca na odpoczynek, wokol blokow tylko parkingi i chodniki. Polecam NH, jakiekolwiek osiedle, wokol kazdego bloku mnostwo zieleni, parków, skwerów, drzew, na kazdym osiedlu masz plac zabaw dla dzieci. Np na Stokach jest w pierony dla dzieci rekreacji, otwarli niedawno temu Orlik kolo SP129... cud miód
|
no właśnie to jest choroba tego nowego budownictwa, której daliśmy się podporządkowac niestety.Deweloperzy wyciskają totalnie na maksa siódme poty z terenów które mają, liczy się tylko ile mozna wcisnać budynków.W tej kwestii Huta bije na głowę te wszystkie nowe osiedla.