Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6948
Stary 25.04.2010, 18:36
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda ze Ruch nie wygral ,bo za niedlugo moga odpasc z walki o puchary ,wiec pasowaloby aby mieli motywacje w meczu z Lechem
Myslę że tym bardziej bedą mieli motywacje i mogą odebrac punkty Legi i Lechowi
Odpowiedz cytując