grzesiek9000 napisał(a):

|
No to po tym remisie można już chyba powiedzieć, że Ruch odpadł już z walki o mistrzostwo Polski.
|
Mam nadzieję że nie odpadł za to z walki o europejskie puchary. Bo to jest jedyna gwarancja że sprubują urwać punkty Lechowi czy Legii. Inaczej oddaliby te mecze bez walki. Zwłaszcza że oba mecze mają u Siebie.