Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
Od: 03.2010
Offline
#
6943
25.04.2010, 18:25
No to po tym remisie można już chyba powiedzieć, że Ruch odpadł już z walki o mistrzostwo Polski.
grzesiek9000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek9000
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek9000