Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
ardianek
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA
Offline
#
6941
25.04.2010, 18:06
no to atak Lechii na amicę praktycznie nie istnieje. Dawidowski nigdy nie pomogl nam bezposrednio bedac w skladzie, wiec liczylem ze chociaz grajac w Lechii cos pyrom strzeli..
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
ardianek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ardianek
Znajdź inne posty napisane przez ardianek