|
Marko Bajic czerwo w 17 minucie, Dawidowski żółtko za protest i pięknie do tej pory atakująca Lechia będzie miała problem.
Jedno szczęście, że im już wylot nie grozi.
Następny mecz osłabiona brakiem tych dwóch zawodników Lechia gra z Lechem w Poznaniu. Nie ma cudów, trzeba z Piastem wygrać.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 25.04.2010 o godz. 16:47.
|