Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6935
Stary 25.04.2010, 16:06
Szyman423 napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym by po meczu ze sraxą swietowac MP. ;d
Zeby nie bylo na odwrot ze to parchy nam odbiora mistrza..
Odpowiedz cytując