Temat
:
[25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00
Wyświetl pojedynczy post
chetnyxl
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
11
25.04.2010, 15:05
Wiślacy oddali w I połowie dwa mocne strzały na bramkę Lecha: oba obronił bramkarz. Nie miałby szans ich złapać, gdyby strzały szły po ziemi. Nie wystarczy mocno kopnąć w bramę, trzeba jeszcze wiedzieć jak. I byłoby 2:0...
chetnyxl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chetnyxl
Znajdź inne posty napisane przez chetnyxl